Dünyanın En Büyük, En İleri, En Kapsamlı Dijital Dönüşüm ve Yetkinlik Gelişim Merkezi MEXT Çatısı Altında!

Yetkİnlİk Gelİştİrme PRogramı

Anasayfaya Dön
YARINI TASARLAYANLAR
YARINI BİRLİKTE ÜRETELİM
YARINI YÖNETENLER

Dijital Dönüşüm Eğitimi

Dünyanın en iyi, en kapsamlı eğitim kurumlarından olan Harvard Business School Online’ın dijital dönüşümü destekleyen Disruptive Strategy Program’ı ile siz değerli üst düzey yöneticilerimizin gelişim yolculuğu başlıyor.

Alanında marka olan isimlerle bir araya geleceğiniz bu program ile çığır açıcı inovasyonu yaşamış  şirketlerin başarılarını bizzat kendilerinden dinleyeceksiniz. İnovasyonun bileşenlerini konunun fikir babasından dinleyerek şirketinizin dijital dönüşüm yolculuğuna farklı bakış açılarından bakacaksınız. Sanayimizin karşılaştığı sorunları derinlemesine inceleyerek yenilikçi çözümler arayacaksınız.

Kazanacağınız deneyimlerle, şirketinizin dijital dönüşümünü hızlandıracaksınız.

Yapay Zeka Eğitimi

Dünyanın en önemli eğitim ve araştırma kurumlarından olan Fraunhofer Enstitüsü, Microsoft ve Cisco ile mühendislerinizin ve uzmanlarınızın dijital dönüşüm yolculuğu başlıyor.

Kurumunuzun ihtiyaçlarına yönelik özel tekniklerle hazırlanan ve 130’dan fazla kullanım senaryosu bulunan dijital fabrika destekli sanal eğitimlerimizle, mühendislerinizin ve uzmanlarınızın dijital dönüşüm yetkinliği artacak.

Dünyanın en gelişmiş fabrikasını deneyimleyerek, veri bilimi ve yapay zeka gibi konularda çalışmalar yapacaklar. Kazanacakları deneyimle, kurumları için yeni projeler geliştirme fırsatı bulacaklar.

Makine Öğrenmesi Eğitimi

İş ortağımız Bosch Rexroth’la ve Festo Didactic sertifikalı eğitmenler ile çalışanlarınızın eğitim yolculuğu başlıyor.

‘’Dijital Okuryazarlık’’ ve “Sensör ve Görüntü İşleme” eğitimleriyle; çalışanlarınız, sanayide dijital dönüşüm bileşenlerini ve sanayide dijital dönüşümün uygulandığı bir fabrikayı, esnek üretim simülasyonu ile deneyimleme fırsatı bulacak. Katılacakları grup çalışmaları ve teknoloji uygulamaları ile mesleki uzmanlıklarını arttırıp, dijital dönüşümde bir adım öne geçecekler.

Endüstri 4.0 Eğitimi

Avrupa’nın en büyük araştırma enstitüsü olan Fraunhofer ile yöneticilerinizin dijital dönüşüm yolculuğu başlıyor.

Kurumunuzun ihtiyaçlarına yönelik özel tekniklerle hazırlanan ve 130’dan fazla kullanım senaryosu bulunan dijital fabrika destekli sanal eğitimlerimizle, yöneticilerinizin dijital dönüşüm yetkinliği artacak. Endüstri 4.0 çalışmaları ile organizasyon ve liderlik becerileri gelişecek.

Kazanacakları deneyimle, kurumları için pilot proje geliştirme fırsatı bulacaklar.

55
Saat Eğitim
55
Adet Mezun
55
Adet Eğitim
TR
ENG